Ta witryna korzysta z plików cookies w celach marketingowych (personalizacja ofert i promocji) i statystycznych, a także, by działać bezpiecznie i optymalnie dla użytkownika.

Stojak na drewno MYKONOS

269,00 zł
Brutto

Designerski stojak na drewno kominkowe wykonany ze stali malowanej proszkowo. Wytrzymały i stabilny kosz na drewno ma zabudowane plecy i podstawę, co nie tylko wpływa na dopełnienie loftowego klimatu, lecz także zwiększa jego funkcjonalność poprzez niebrudzenie się powierzchni z tyłu i pod spodem kosza.

Za pomocą ukrytych uchwytów stojak można także powiesić na ścianie. Metalowy stojak na drewno Mykonos to absolutny bestseller naszej sprzedaży.

Funkcjonalny stojak na drewno wyróżnia się ciekawym designem w stylu skandynawskim, który pięknie komponuje się z otoczeniem w niemal każdym stylu. Produkt chroniony jest prawem autorskim, wszelkie kopiowanie, naśladowanie i odwzorowywanie jest zabronione.

Kolor konstrukcji
Ilość

Nowoczesny stojak na drewno kominkowe został wykonany precyzyjnie z wysokiej jakości stali malowanej proszkowo przy użyciu nowoczesnych technologii. Metalowy regał zapewnia odpowiednie warunki do schnięcia i właściwego przechowywania drewna na opał w kominku. Wykonany z profili stalowych jest niezwykle stabilny i wytrzymały. Zabudowane plecy stojaka zapobiegają brudzeniu się ściany za stojakiem, a zabudowane dno rozsypywaniu się opiłków drewna pod koszem, co zwiększa funkcjonalność kosza kominkowego. Za pomocą ukrytych uchwytów stojak można także powiesić na ścianie.

Regał na drewno kominkowe charakteryzuje się precyzją spawania i szlifowania. Do malowania używamy najwyższej jakości farby proszkowej: poliestru fasadowego odpornego na ścieranie oraz promienie UV. Produkt nie wymaga złożenia. 

996-02-JB
249 Przedmioty

Arkusz danych

Wysokość [cm]
120
Szerokość [cm]
29
Głębokość [cm]
32
Materiał
Stal malowana proszkowo

Rejestracja nowego konta

Mam już konto
Zaloguj się lub zresetuj hasło