Ta witryna korzysta z plików cookies w celach marketingowych (personalizacja ofert i promocji) i statystycznych, a także, by działać bezpiecznie i optymalnie dla użytkownika.

Stojak na drewno MILOS

215,00 zł
Brutto

Nowoczesny stojak na drewno kominkowe Milos w stylu skandynawskim wykonany został precyzyjnie ze stali i pomalowanej proszkowo. Designerski kosz na drewno zapewnia odpowiednie warunki do schnięcia i właściwego przechowywania drewna na opał w kominku.

Za pomocą ukrytych uchwytów stojak można także powiesić na ścianie. Stojak na drewno do kominka pomaga zachować w czystości salon. Zabudowane dno zapobiega rozsypywaniu się opiłków drewna pod koszem na drzewo opałowe. 

Funkcjonalny stojak na drewno wyróżnia się ciekawym designem w stylu skandynawskim, który pięknie komponuje się z otoczeniem w niemal każdym stylu. Produkt chroniony jest prawem autorskim, wszelkie kopiowanie, naśladowanie i odwzorowywanie jest zabronione.

Kolor konstrukcji
Ilość

Nowoczesny stojak na drewno kominkowe został wykonany precyzyjnie z wysokiej jakości stali malowanej proszkowo przy użyciu nowoczesnych technologii. Metalowy regał zapewnia odpowiednie warunki do schnięcia i właściwego przechowywania drewna na opał w kominku. Wykonany z profili stalowych jest niezwykle stabilny i wytrzymały. 

Regał na drewno kominkowe charakteryzuje się precyzją spawania i szlifowania. Do malowania używamy najwyższej jakości farby proszkowej: poliestru fasadowego odpornego na ścieranie oraz promienie UV. Produkt nie wymaga złożenia. 

996-01-WS
476 Przedmioty

Arkusz danych

Wysokość [cm]
120
Szerokość [cm]
29
Głębokość [cm]
32
Materiał
Stal malowana proszkowo

Rejestracja nowego konta

Mam już konto
Zaloguj się lub zresetuj hasło