Ta witryna korzysta z plików cookies w celach marketingowych (personalizacja ofert i promocji) i statystycznych, a także, by działać bezpiecznie i optymalnie dla użytkownika.

Donica KOS

167,00 zł
Brutto

Nowoczesny kwietnik stojący z metalową donicą wykonany ze stali malowanej proszkowo. Elegancki, trwały i funkcjonalny pasuje do każdego wnętrza. Piękne wykonanie i dopracowane detale donicy na wysokich, minimalistycznych nóżkach pomagają wyeksponować i modnie zaaranżować zieleń w pomieszczeniu. Produkt chroniony jest prawem autorskim, wszelkie kopiowanie, naśladowanie i odwzorowywanie jest zabronione.

W ofercie dostępne są pasujące wkłady okrągłe rozmiar 19. W doniczce mieszczą się 1 wkład.

Rozmiar
Kolor konstrukcji
Ilość

Do malowania używamy najwyższej jakości farby proszkowej: poliestru fasadowego odpornego na ścieranie oraz promienie UV. Czarny kolor strukturalny pięknie komponuje się z soczystą zielenią ożywiając wnętrze lub taras w sposób wyjątkowy i niezapomniany. Struktura farby pomaga zachować stojak w idealnej czystości, ponieważ palce nie zostawiają na niej śladów.

999-40-600-JB
158 Przedmioty

Arkusz danych

Wysokość [cm]
35, 60, 85
Materiał
Stal malowana proszkowo
Głębokość korytka [cm]
20
Średnica korytka [cm]
24

Możesz też polubić

Okrągły wkład do donicy

Od Cena 25,00 zł
Wkład do donicy polskiej firmy Lamela, nie posiada od spodu dziur. Wkład do donic metalowych KOS. Dokładne wymiary wszystkich wkładów okrągłych:...

Rejestracja nowego konta

Mam już konto
Zaloguj się lub zresetuj hasło