Donica KOS

209,00 zł
Brutto

Donica metalowa Kos to nowoczesny kwietnik stojący z metalową donicą wykonany ze stali malowanej proszkowo. Elegancki, trwały i funkcjonalny pasuje do każdego wnętrza. Piękne wykonanie i dopracowane detale donicy na wysokich, minimalistycznych nóżkach pomagają wyeksponować i modnie zaaranżować zieleń w pomieszczeniu. Donica posiada dwustronne przykręcane nóżki, które można przestawiać wybierając optymalną wysokość i design donicy. 

Produkt chroniony jest prawem autorskim, wszelkie kopiowanie, naśladowanie i odwzorowywanie jest zabronione.

W ofercie dostępne są pasujące wkłady okrągłe rozmiar 19. W doniczce mieszczą się 1 wkład.

Rozmiar
Kolor konstrukcji
Ilość

Do malowania używamy najwyższej jakości farby proszkowej: poliestru fasadowego odpornego na ścieranie oraz promienie UV. Czarny kolor strukturalny pięknie komponuje się z soczystą zielenią ożywiając wnętrze lub taras w sposób wyjątkowy i niezapomniany. Struktura farby pomaga zachować stojak w idealnej czystości, ponieważ palce nie zostawiają na niej śladów.

Donica metalowa loft wysyłana jest w dwóch elementach: osłonka oraz nóźki, które można przestawiać. Kwietnik metalowy stojący Kos świetnie sprawdzi się jako wyposażenie: salonu, korytarza, sypialni oraz biura w stylu loft, w stylu skandynawskim a także stylu minimalistycznym. 

999-40-600-JB
148 Przedmioty

Arkusz danych

Wysokość [cm]
35, 60, 85
Materiał
Stal malowana proszkowo
Głębokość korytka [cm]
20
Średnica korytka [cm]
24

Możesz też polubić

Okrągły wkład do donicy

Od Cena 25,00 zł
Wkład do donicy polskiej firmy Lamela, nie posiada od spodu dziur. Wkład do donic metalowych KOS. Dokładne wymiary wszystkich wkładów okrągłych:...

Rejestracja nowego konta

Mam już konto
Zaloguj się lub zresetuj hasło