Listwa spadkowa brodzikowa

105,00 zł
Brutto

Listwa brodzikowa spadkowa wykorzystywana jest do montażu kabin prysznicowych z jednostronnym spadkiem, jej zadaniem jest maskowanie krawędzi spadku wynikającego z nachylonej powierzchni. Listwa wykonana została ze stali nierdzewnej dzięki czemu jest odporna na korozję. Charakteryzuje się estetycznym wyglądem, wytrzymałością oraz prostym montażem. Istnieje możliwość samodzielnego przycięcia listwy na pasującą długość.

Kolor konstrukcji
Typ
Ilość

Lewa i prawa listwa

W celu odróżnienia listwy lewej i prawej należy stanąć frontowo w kierunku odpływu i ułożyć listwę tak, aby rozszerzała się w jego kierunku. Prawa listwa będzie znajdować się po prawej, a lewa po lewej stronie.

UWAGA!

Produkt nie jest przeznaczony do środowisk agresywnych jak baseny czy niecki ze słoną wodą. Zabronione jest czyszczenie listwy środkami żrącymi z dodatkiem chloru i kwasu, wełną stalową oraz ostrymi narzędziami. Zniszczenia mechaniczne oraz wynikłe z nienależytego zastosowania oraz czyszczenia listwy nie podlegają reklamacji.

998-11-1200-L-PB
75 Przedmioty

Arkusz danych

Materiał
Stal nierdzewna 304
Długość [cm]
120

Możesz też polubić

Listwa czołowa brodzikowa

Od Cena 89,00 zł
Listwa wykorzystywana jest do montażu kabin prysznicowych. Jej zadaniem jest maskowanie krawędzi czołowej brodzika. Listwa wykonana została ze...

Listwa spadkowa przyścienna

Od Cena 105,00 zł
Listwa spadkowa przyścienna wykorzystywana jest do montażu kabin prysznicowych z jednostronnym spadkiem, jej zadaniem jest maskowanie krawędzi...

Rejestracja nowego konta

Mam już konto
Zaloguj się lub zresetuj hasło