Ta witryna korzysta z plików cookies w celach marketingowych (personalizacja ofert i promocji) i statystycznych, a także, by działać bezpiecznie i optymalnie dla użytkownika.

Donica RODOS na parapet z uchwytami

159,00 zł
Brutto

Prezentujemy kwietnik będący funkcjonalną metalową skrzynką na kwiaty z poręcznymi uchwytami do przenoszenia. Donica wykonana została z wytrzymałej, malowanej proszkowo stali. Kwietnik może służyć jako miejsce wyeksponowania kwiatów na parapecie, półce, konsoli czy stole. Doskonale nadaje się do hodowli ziół, lawendy czy wrzosu. Skrzyneczka może także służyć jako miejsce przechowywania drobiazgów w kuchni lub przedpokoju.

W ofercie dostępne są pasujące wkłady kwadratowe rozmiar 19.
W doniczce 25 cm mieści się 1 wkład.
W doniczce 60 cm mieszczą się 3 wkłady.
W doniczce 80 cm mieszczą się 4 wkłady.

Rozmiar
Kolor konstrukcji
Ilość

Donica metalowa to nowoczesne uzupełnienie aranżacji wnętrza. Wyróżnia się wysoką jakością, geometrycznym kształtem i idealnie dobranymi proporcjami, dzięki którym można tworzyć piękne kompozycje zestawów kwietników. W całości wykonana ze stali malowanej proszkowo poliestrem fasadowym, trwałym i odpornym na promienie UV. Na uwagę zasługują precyzyjnie wyszlifowane i wypolerowane spawy oraz idealne zgrzanie donicy z konstrukcją.

999-24-600-JB
50 Przedmioty

Arkusz danych

Wysokość [cm]
26
Szerokość [cm]
25
Głębokość [cm]
25, 60, 80
Materiał
Stal malowana proszkowo
Głębokość korytka [cm]
20

Możesz też polubić

Kwadratowy wkład do donicy

Od Cena 16,00 zł
Wkład do donicy polskiego producenta Lamela. Wkład nie ma na spodzie dziur. Dokładne wymiary wszystkich wkładów kwadratowych: Wielkość...

Rejestracja nowego konta

Mam już konto
Zaloguj się lub zresetuj hasło